Narcos

04/29/2020

2015 | Biografi | Gerçek hayattan esinlenerek çekilen bu dizi, Kolombiya kartellerinden Pablo Escobar'ın hayatını anlatmaktadır. Dizide Escobar ile beraber bir çok kartel liderlerini de görebileceksiniz.

Neler Oluyor?

Bu dizide kokain gibi uyuşturucuların nasıl bir ivme kazandığını ve Kolomibyadan - öncelikle Miami, Florida, New York ve Chicago sonrasında Kuzey Amerika kıtasına kadar yayınlıdığına şahitlik edeceksiniz.

Dizi sizlere Medellin kartelinin oluşumunu anlatacak ve aslında diziyi izlerken bazen Escobar'ın mı polisin mi tarafında olduğunu anlayamacaksınız.

Pablo Escobar'ı bir çok farklı karaktere bürünmüş göreceksiniz, bazen çok zalim, bencil iken bazen de çok kibar ve merhametli olacak.

Biz Neden Sevdik?

İzlemeye başladığınız andan itibaren bırakamayacaksınız ve bir an önce tüm bölümleri izleyip, bitirmek isteyeceksiniz. 

D0layısı ile izlemediyseniz ve şu an sürükleyici bir dizi arayışındaysanız hemen izlemeye başlayın. Dizi gerçek hayattan esinlenerek de çekildiği için kartellerin hayatları hakkında da bilgi sahibi edineceksiniz.

Kolombiya kartelleri üzerine çekilmiş bir çok dizi görebilirsiniz ama Escobar 1 numaradır. Diğer önerim El Chapo olacaktır, o dizi ile ilgili yorumlarıma da siteden ulaşabilirsiniz.

Tür

Suç, Drama, Biografi

Süre

50 Dakika | 30 Bölüm

Yapım Yılı - Dili

2015 - İngilizce/İspanyolca

IMDb

8.8/10

Yönetmen

Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro

Ödüller

8 Ödül, 16 Adaylık

Oyuncular

Wagner Moura

Pablo Escobar

Pedro Pascal

Jaiver Pena


Boyd Holbrook

Steve Murphy